Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractantă are în intenție achiziționarea următoarelor produse: 1. Cască profesională de protecție cu vizier complet rebatabilă - 4 bucăți; 2. Bocanci de protecție cu talpă electroizolantă - 4 perechi (42, 42, 43, 44); 3. Jachetă ignifugă, antistatică, atichimică, arc electric - 4 bucăți (52, 52, 54, 54); 4. Mănuși electroizolante de înaltă tensiune 75000 V Electrolit 7500 V clasa I - 4 perechi, conform anunțului de publicitate nr. ADV1234353 / 23.08.2021.

Număr anunț
DA28628164
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
Furnizor / câștigător
MONDO INDUSTRY SRL (CUI 22954267)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.700 RON
Valoare atribuită
4.700 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.700 RON

din 4.700 RON estimat