Atribuită
Cumpărare directă
: MATCTII607 OSB3 8 MM 2500*1250 BUC 15.00*96.64 F10 SPEKTRA EXT B1 10L BUC 2.00*278.89 COLORAT VOPSEA - SERVICII1 LEI 2.00*20.01 9002588251868 REZERVA TRAFALET LACUIT LBUE-LINE 18 CM BUC 1.00*13.03 9002588223100 SET 3BUC TRAFALET BUC 1.00*15.04 9002588723488 PENSULA GALBENA 100MM BUC 1.00*13.87 9002588723853 PENSULA PLATA ALLROUND 60MM BUC 1.00*14.20 5996223283809 SURUB GIPSCARTON 3.5*35 ( 500 BUC ) CUTII 1.00*23.53
- Număr anunț
- DA28566825
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.127 RON
- Valoare atribuită
- 2.127 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.