Atribuită
Cumpărare directă
5946046002866 EMAIL MARO ROSCAT 4 L BUC 2.00*87.31 5946046003320 GRUND ROSU OXID G5173 BUC 2.00*57.06 3800738532425 EMAIL SPOR PE BAZA DE APA 2.5L BUC 3.00*83.95 5946046021669 EMAIL GALBEN SULF 0 75L BUC 2.00*19.75 5946046002811 EMAIL ALBASTRU MEDIU 0 75L BUC 2.00*19.24 5946046003009 EMAIL IDEEA NEGRU 0 75L BUC 2.00*19.75 5946041019760 GRUND 2IN1 ANTICARII ANTIFUNGI 0.75L BUC 2.00*19.24 5946046150192 EMAIL IDEEA VERDE LUMINOS 0.75L BUC 2.00*19.75 5946046002439 EMAIL IDEEA ROSU 0.75 L BUC 2.00*19.75 5946046021577 EMAIL BRUN 2 5L BUC 1.00*58.74 5946046115658 DILUANT 551 0.9L BUC 4.00*10.84 6984000079997 SMIRGHEL PEZX LFI 125 22 040 BUC 1.00*10.42 6984000010914 SMIRGHEL PEZX LFI 125 22 080 BUC 2.00*10.50 6984000083208 SMIRGHEL PES 861K RUL 115 5 BUC 1.00*17.56 9002588704753 PENSULA LACUIT XV MANER PL VERDE 60MM BUC 3.00*22.61 9002588224961 REZERVA TRAFALET DE LACUIT SUPERFIN 110MM BUC 6.00*4.62 5032227304482 LUBRIFIANT WD-40 FLEXIBLE 600ML BUC 1.00*48.57 9002588224152 SET LACUIT MARE ROLA 10 CM BUC 3.00*8.32 6421948069715 PERIE CUPA DIN SARMA 100MM BUC 2.00*18.49 6421948069739 PERIE CIRCULARA DIN SARMA 115MM BUC 1.00*15.13 4006209685259 ANCORA METAL FSA 10/60 S BUC 3.00*4.20 4003530178887 SURUB PT LEMN 8*80 CAP PLAT BUC 25.00*1.51 6984000129159 VARF TORX BUC 2.00*2.52 5949004609992 PAPUC DE REAZEM 151*60*125MM BUC 1.00*31.93 5949004613203 ELEMENT DE IMBINARE PLAT 103911 BUC 2.00*4.21 4004722553666 COLTAR CU NERVURA 150*150*60*2.5 BUC 2.00*5.88 4042448133571 BANDA MASCARE INT 38
- Număr anunț
- DA28506216
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.321 RON
- Valoare atribuită
- 1.321 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.