Atribuită
Cumpărare directă
4003318792502 CILINDRU ABUS E45 35*35MM BUC 1.00*33.61 6984000128626 BROASCA INGROPATA CS 55/72 BUC 2.00*74.79 6420336212184 BROASCA INGROPATA 20/90/22D 35-35 NI+ZA BUC 1.00*41.18 7290012754678 CILINDRU SIGURANTA 35*35 A01 AMPRENTA BUC 1.00*50.00 5948636021011 VENTILATOR CU PICIOR 43CM 40W WELL BUC 1.00*100.00
- Număr anunț
- DA28505575
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA (CUI 18004633)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 374 RON
- Valoare atribuită
- 374 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.