Atribuită
Cumpărare directă
MATCTII2206 BANDA CERESIT CL152 ML 12.00*7.73 6984000193945 SURUB AUTOFORANT CU SAIBA 4.8*35 RAL 7024 BUC 30.00*0.29 6984000115077 TUBULARA CU COADA BUC 1.00*4.20 6421948223100 SET 13 BURGHIE PENTRU METAL HSS-TITAN 2.00-8.00MM BUC 1.00*24.37 5995991115053 EUROPORTAL 25/92/16 BUC 2.00*41.18
- Număr anunț
- DA28502835
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Eugen Pora Cluj- Napoca (CUI 18004560)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212 RON
- Valoare atribuită
- 212 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.