Atribuită Cumpărare directă

bol supa - 6000 capac bol supa - 6000 cutie meniu - 1500 bol supa pp negru termo - 3150 capac - 3150 set tacamuri - 32 set pungi 600*310 - 300 pahar pp 200ml - 10 set

Număr anunț
DA28586982
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA FAGARAS (CUI 15651988)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.073 RON
Valoare atribuită
8.073 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.073 RON

din 8.073 RON estimat