Atribuită
Cumpărare directă
1 Ariel capsule pods 40/set MS buc 1 2 Pungi 2kg HDPE set 4 3 Rezerva Airwick cool linen & white liliac buc 4 4 Ace 1l Regular buc 6 1 Manusi bucatarie 2/set set 3 2 Cif crema 500ml original buc 10 3 Matura plastic Europeea buc 5 4 Coada lemn filetata 1m buc 7 5 Perie dusumea drept 60*270mm cu bucsa buc 2 6 Sorturi din plastic 100 buc/set set 1 7 Acoperitori pantofi 100/set set 1 8 Halat de unica folosinta 20g buc 10 9 Trusa sanitara de prim ajutor neajustabila buc 1 10 Bref WC 4 bile 50gr juicy lemon buc 10 11 Burete de baie lux gr buc 8 12 Burete de baie Qwix buc 12 13 Rola de bucatarie 150m Ot buc 22 14 Rola bucatarie 100m 2 str OT buc 12 15 Ariel capsule pods 40/set MS buc 1 16 Balsam de rufe Lenor 1.9l buc 4 17 Manusi vynil Sanitas 80/set L cut 8 18 Manusi vynil Sanitas 80/set M cut 5 19 Masca de protectie 3pliuri 3 straturi buc 900 20 Chibrituri Oti cut 50 21 Aprinzator cu gaz, cu buton reglare flacara buc 2 22 Hartie igienica El Capitan 2str 10role set 24 23 Rama WC universala buc 2 24 Laveta umeda Acord 3/set set 5 25 Laveta universala Zorex buc 8 26 Uscator rufe buc 1 27 Lighean sterk 20l buc 1 28 Lighean sterk 16l buc 1 29 Fairy 800ml Rodie buc 20 30 Pur 750ml rodie buc 2 31 Servetele ZZ verzi buc 20 32 Saci menaj 60l grosi rola 20 33 Saci menaj 120l grosi rola 35 34 Cif crema 500ml lila buc 5 35 Harpic activ fresh 750ml Pin buc 10 36 Domestos 55g RB power 5 Chlorine buc 10 37 Detergent Ajax floral 1l Hibiscus buc 10 38 Ariel capsule 3in1 color 39/set buc 1 39 Tocat
- Număr anunț
- DA28586932
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA FAGARAS (CUI 15651988)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.771 RON
- Valoare atribuită
- 4.771 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.