Atribuită Cumpărare directă

1 Biblioraft pp 7.5cm color Taff buc 5 2 Pix cu bila Ek U29 cu mecanism negru buc 1 3 Pix cu bila Ek U29 cu mecanism rosu buc 1 4 Marker permanent Ek P200 negru buc 2 5 Marker permanent Ek P200 rosu buc 6 6 Marker permanent Ek P200 albastru buc 2 7 Dosar de incopciat 1/2 Rosetta buc 250 8 Sfoara bumbac alba buc 1 9 Sfoara iuta 100g buc 1 10 Brida naylon 4.8X200mm 100/set set 1 11 Pix Pensan my tech 0.7mm albastru buc 103 12 Mapa birou rigida imitatie piele negru buc 2 13 Cutter Ek metal auto-lock 18mm buc 1 14 Creion grafit HB Milan cu radiera buc 12 15 Capse EK 24/6 cut 4 16 Capsator tapiterie 14x11x0.75mm buc 2 17 Capse capsator tapiterie 14x11x0.75mm cut 4 18 Perforator EK Elegance 20coli buc 1 19 Capsator EK R1 24/6 20coli buc 2 20 Radiera Ek Sesor White buc 6 21 Carioca 12/set Milan set 1 22 Plic DL autoadeziv fereastra dreapta cod 2205 buc 300 23 Plic C5 autoadeziv cod 3860 buc 300 24 Plic C4 siliconic cod 2259 buc 200 25 Hartie copiator A4 Xerox Business top 75 26 Marker permanent Pilot negru buc 4 27 Liniar plastic 30cm buc 1 28 Banda adeziva ambalare 48 tr acryl Silent role 9 29 Banda adeziva Optima 18mmx33m role 9 30 Marker permanent Milan negru buc 4 31 Caiet A4 60 file dictando buc 3 32 Caiet A4 60 file matematica buc 3 33 Corector fluid EK cu pensula buc 4 34 Creion HB Megapolis cu radiera buc 20 35 Ascutitoare plastic simpla Afila Milan buc 10 36 Dosar de incopciat 1/2 RTC buc 100 37 Dosar de incopciat 1/2 RTC buc -76 38 Tus stampila Horse negru buc 2 39 Folie p

Număr anunț
DA28586780
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA FAGARAS (CUI 15651988)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.531 RON
Valoare atribuită
2.531 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.531 RON

din 2.531 RON estimat