Atribuită Cumpărare directă

Rechizite eveniment Atelier de arhitectura pt. Centrul Cultural Sinagoga, organizat cf HCL nr.114/2021, care se va desfasura in data de 05-08 august 2021.

Număr anunț
DA28513891
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
447 RON
Valoare atribuită
447 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

447 RON

din 447 RON estimat