Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza Servicii de asigurare de raspundere civila auto obligatorie RCA si CASCO conform ADV1207130 din data de 04.08.2021.

Număr anunț
DA28539160
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Sacele RA. (CUI 18856511)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.476 RON
Valoare atribuită
20.476 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.476 RON

din 20.476 RON estimat