Atribuită Cumpărare directă

APARAT CLIMATIZARE, INVERTER, 12.000 BTU, Agent frigorific R32 ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA28625171
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
PLUS DOMINO SRL (CUI 18381943)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.095 RON
Valoare atribuită
2.095 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.095 RON

din 2.095 RON estimat