Atribuită Cumpărare directă

Foaie de parcurs Format - A4 Tipar - albastru fata/verso Hartie - offset 70 gr. Finisare - personalizare, inserirere, microperfor. Pret - 9.10 lei/top pret fara TVA Produsul poate fi achizitionat in baza Legii 448

Număr anunț
DA28629055
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.650 RON
Valoare atribuită
4.650 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.650 RON

din 4.650 RON estimat