Atribuită Cumpărare directă

Foaie ATI A3 in conditiile prevazute de art. 78, alin. 3, lit. b din LEGE nr. 448 din 6 decembrie 2006 (**republicată**) privind protecţia şi promovarea drepturilor persoanelor cu handicap

Număr anunț
DA28541704
Autoritate contractantă
INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
Furnizor / câștigător
SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.040 RON
Valoare atribuită
2.040 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040 RON

din 2.040 RON estimat