Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea pentru Reformă Feroviară (ARF) dorește achiziționarea de carburant- Benzină fără plumb- pe baza de carduri de credit pentru alimentarea celor trei autoturisme: 2xDacia DUSTER si 1x SUZUKI aflate în dotarea ARF. Cantitatea de benzina “Premium fără plumb” sub forma de carduri de credit pentru alimentare cu carburant pentru cele două autoturisme Dacia DUSTER este de maxim 180l /luna ( 90 l autovehicul), respectiv o cantitate de 150l/luna, pentru autoturismul SUZUKI. Durata contractului este de 2 luni începând cu 01.09.2021 până la data de 31.10.2021, cu încadrarea în resursele financiare cu aceasta destinație, conform art.165, alin.1 din HG 365/2016 pentru aprobarea Normelor Metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achiziție publica/ acord- cadru din Legea nr.98/2016 privind achizițiile publice. Cardurile de credit existente se vor alimenta din momentul semnării contractului. Suma in lei cu care se vor încărca lunar cardurile – nu va depășii echivalentul a :90 litri carburant benzină “premium fără plumb” pentru fiecare autoturism Dacia DUSTER, respective cantitatea de 150l carburant benzină premium fără plumb pentru autoturismul SUZUKI.
- Număr anunț
- DA28601659
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09132100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.280 RON
- Valoare atribuită
- 3.280 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.