Atribuită
Cumpărare directă
Carburant "Motorina Euro 5" care respecta prevederile legislative naționale si standardele, astfel: HG 15/5.01.2006, HG 456/16.05.2007, Ordinul Ministerului Transporturilor, Construcțiilor si Turismului nr. 2135/8.12.2005 pentru aprobarea reglementarilor RNTR4, Standardul european EN 590:2004 cu AC:2005, Standardul roman SR EN: octombrie 2004 cu AC:2006 Prețul de catalog ofertat de 5,74 lei, TVA inclus, este prețul de referință valabil in stațiile operate sub marca Petrom si OMV, la data de 30.07.2021. In urma primirii acceptului achiziției directe trebuie contactat reprezentantul de vânzări pentru semnarea contractului, model furnizor, procedura ce va dura 10 zile din momentul in care reprezentantul nostru va fi contactat. Numai ulterior semnării contractului se poate onora comanda dumneavoastră. Reprezentanți de vânzări: -Minimum 1.000 litri/luna; omvpetrom.licitatii@omv.com; Vlad Stoica: 0372.855.195. vlad.stoica@petrom.com Motorină 4.000 l x 4,82 lei/l Benzină 100 l x 5,00 lei/l
- Număr anunț
- DA28581586
- Autoritate contractantă
- COMUNA PUIESTI (PRIMARIA COMUNEI PUIESTI VASLUI) (CUI 3394317)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.780 RON
- Valoare atribuită
- 19.780 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.