Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractantă: MUNICIPIUL ONEŞTI, cu sediul în Oneşti, B-dul Oituz, nr. 17, jud. Bacău, tel: 0234.324243, fax: 0234.313911, email: primarie@onesti.ro, intentioneaza sa achizitioneze 2 bidoane de 10 litri de aditiv AdBlue pentru Dacia Dokker din dotare prin cumparare directa în conformitate cu prevederile art. 7 alineat 5 din Legea nr.98/2016 și Normele metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achiziţie publică/ acordului-cadru din Legea nr. 98/2016 privind achiziţiile publice din 02.06.2016 aprobate prin HG nr. 395/2016, cu modificarile si completarile ulterioare. Acceptul operatorului economic in SEAP reprezinta acceptul acestuia referitor la prelucrarea datelor personale in scopul realizarii achizitiei publice. Dupa trecerea achizitiei in starea de deliberare, acceptul autoritatii contractante in SEAP reprezinta Comanda ferma.

Număr anunț
DA28508808
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
24957000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142 RON
Valoare atribuită
142 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142 RON

din 142 RON estimat