Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni: 57/49/110-119 h cm Inaltime pana la sezut: 44-53 cm Material: piele ecologica si lemn Culoare: negru cu nuc Consul are sezut reglabil pe inaltime si in unghi datorita mecanismului TILT, care permite o mobilitate a spatarului cuprinsa intre unghiurile -3 si -13 grade.

Număr anunț
DA28645365
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
Cod CPV
33192300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932 RON
Valoare atribuită
1.932 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932 RON

din 1.932 RON estimat