Atribuită Cumpărare directă

Cadru din otel vopsit electrostatic – Masa de sus este facuta din crom-nichel. – Include suport pentru sticle si bariere pe 3 parti. – Are manere din metal. – Are o tava glisanta din crom-nichel pentru medicamente – Stativ perfuzie cu inaltime ajustabila – Cos de gunoi din crom-nichel – Compartiment pentru pastrarea filelor si probelor – 4 sertare din lemn – Colector pansamente – Are 4 roti care se rotesc la 360 de grade,2 avand frana Optional: – Priza alimentare – Suport de monitor functii vitale – Suport cilindric tub oxigen – Suport cilindric – Trusa de resuscitare – Container pentru deseuri medicale – Organizator sertar Dimensiuni: – Lungime 48cm – Latime 85cm – Inaltime 90cm

Număr anunț
DA28645327
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
Cod CPV
33192300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat