Atribuită
Cumpărare directă
Plic burduf buc 30 1.68 50.40 9.58 Plicuri mari buc 100 1.26 126.00 23.94 Lipici solid buc 40 5.47 218.80 41.57 Rezerve cutter buc 1 3.37 3.37 0.64 Pixuri buc 30 2.1 63.00 11.97 Hartie copiator A4 top 25 11.77 294.25 55.91 Post-it tip cub buc 3 8.41 25.23 4.79 Pix cu mecanism buc 36 2.1 75.60 14.36 Autocolant m/l 0.5 13.45 6.73 1.28 Clipboard dublu buc 2 7.99 15.98 3.04 Mine pix buc 6 5.47 32.82 6.24 Tusiera buc 2 5.47 10.94 2.08 Hartie copiator A4 top 50 11.77 588.50 111.82 Plic burduf buc 50 1.68 84.00 15.96 Dosar sina buc 50 0.42 21.00 3.99 Dvd-uri buc 170 1.68 285.60 54.26 Plicuri cd/dvd buc 160 0.09 14.40 2.74 Cd-uri buc 20 1.68 33.60 6.38
- Număr anunț
- DA28554795
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
- Furnizor / câștigător
- PROLIBRIS-BT SRL (CUI 12931487)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.