Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie piese de schimb pentru buldoexcavatorul primariei Urecheni, judetul Neamt respectiv:1 CUPLA RAPIDA 8716 BUC 4 66 264 55.46218487 221.8487395 2 ULEI HIDRAULIC 1385 L 10 12 120 10.08403361 100.8403361 3 PET 5 L 7847 BUC 2 5 10 4.201680672 8.403361345 4 SILICON 7581 BUC 1 60 60 50.42016807 50.42016807 5 disc taiere metal 2454 buc 10 3 30 2.521008403 25.21008403 6 disc abraziv 11258 buc 6 6 36 5.042016807 30.25210084 7 protectie furtun 8092 buc 1.3 17 22.1 14.28571429 18.57142857 8 FURTUN R2AT 2106 M 1.3 26 33.8 21.8487395 28.40336134 9 REDUCTIE R2AT 2048 BUC 2 8 16 6.722689076 13.44537815 10 FURTUN 2AT 2103 M 1.7 16 27.2 13.44537815 22.85714286 11 REDUCTIE2AT 2045 BUC 2 4 8 3.361344538 6.722689076 12 MAMA 90 1968 BUC 2 13 26 10.92436975 21.8487395 13 FURTUN R7 2109 M 1.1 25 27.5 21.00840336 23.1092437 14 REDUCTIE R7 2041 BUC 2 3 6 2.521008403 5.042016807 15 MAMA DR 1832 BUC 2 9 18 7.56302521 15.12605042 16 FURTUN R2AT2106 M 1.5 26 39 21.8487395 32.77310924 17 REDUCTIE R2AT 2046 BUC 2 4 8 3.361344538 6.722689076 18 TEU ORFS 2071 BUC 1 33 33 27.73109244 27.73109244 19 MAMA ORFS 2070 BUC 1 17 17 14.28571429 14.28571429 20 TATA ORFS 2086 BUC 1 54 54 45.37815126 45.37815126 21 TATA GAZ 18185 BUC 1 20 20 16.80672269 16.80672269 22 SET REPAR EVACUARE 11887 BUC 1 600 600 504.2016807 504.2016807 23 CUREA ALTERNATOR 6285 BUC 1 170 170 142.8571429 142.8571429 24 FURTUNR2AT 2106 M 3.8 26 98.8 21.8487395 83.02521008 25 REDUCTIE R2AT 2048 BUC 4 8 32 6.722689076 26.8907563 26
- Număr anunț
- DA28660033
- Autoritate contractantă
- COMUNA URECHENI (PRIMARIA URECHENI) (CUI 2614260)
- Furnizor / câștigător
- ACHISEB IMPEX SRL (CUI 18977530)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.670 RON
- Valoare atribuită
- 2.670 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.