Atribuită
Cumpărare directă
Echipamentul POWER Spryer SP-4.5 este ideal pentru dezinfectarea spatiilor de lucru din cabinete stomatologice, sali de asteptare, zone de trafic, camere de hotel, bucatarii, restaurante, sali de eveniimente, sali de clasa, de curs, gradinite, camine de batrani, echipamente, masini si utilaje etc. prin tehnologia nebulizarii solutiilor dezinfectante (ULV Fogger). Avantaje: • Portabil • Usor de manevrat • Recomandat pentru spatii mici si medii • Certificare CE • Compatibil cu orice biocid ce poate fi nebulizat Produsul este ideal pentru pulverizarea oricarui tip de biocid* in vedeerea dezinfectiei spatiilor precum camerere de hotel, bai, sali de evenimente, restaurante, bucatarii, sali de asteptare, echipamente etc. Un nebulizator de mici dimensiuni, usor de manevrat, avand putere mare de nebulizare 8-10 m, volum biocid nebulizat 150-260 ml/min, nebulizare la 20 microni. Utilizat pentru aplicarea protocolului de sterilizare a aeromicroflorei din cabinet, conform dispozițiilor Ordinului ministrului sănătății nr. 961/2016, folosind un echipament special – nebulizator și un produs biocid avizat de Comisia Națională pentru Produse Biocide. Consumul de biocid pe m3 este de 10 ml. Exemplu: pentru o camera de 5x6m cu inaltimea de 2,4m => 72 mp./consum de 720 ml. Nebulizatorul are un volum de nebulizare variabil 150-260 ml/min., in functie de setarea volumului solutiei biocide nebulizate 150 ml/min. – particulele nebulizate for fi foarte mici, iar timpul de nebulizare pentru exemplul
- Număr anunț
- DA28634891
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 39300000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.