Atribuită
Cumpărare directă
Holter ECG cu Software Instructiuni Sistemul Holter TLC5000 este compus din recorder-ii ECG, un sistem informatic, o imprimanta laser si software. Recorder-ul are un sistem de salvare flash care mareste capacitatea sa de memorie. Frecventa mostrelor de 1000 mostre/ secunda a imbunatatit calitatea formei de unda. Software-ul sistemului se verifica de AHA, si datele MIT garanteaza exactitudinea sa. Functii: Interfata Windows Analiza rapida si precisa a sistemului Sistem special de editare Functie perfecta de analiza a segmentului ST Functie de analiza a tuturor canalelor Revizia grafica a ECG Caracteristici: ECG de 12 canale sincronizate Mic recorder ECG cu ecran color OLED, ce poate afisa forma de unda ECG in timp real. Revizia depozitarii de date. Capacitate de 2G Selectarea frecventei mostrei , 200, 500, 1000 mostre/ sec Exactitudinea mostrei: 12 bits Interfata USB Accesorii incluse: Un recorder de Holter 1 CD de software 1 USB 10 piese de cablu pentru pacient 10 piese de ECG de unica folosinta pentru senzor Un sistem de prindere pentru recorder Un cablu USB pentro descarcarea datelor
- Număr anunț
- DA28537815
- Autoritate contractantă
- Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.750 RON
- Valoare atribuită
- 21.750 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.