Atribuită Cumpărare directă

HARTIE PROSOP INDUSTRIALA 3 STARTURI PROFESIONALA ALBASTRA 500M CALITATE DEOSEBITA, SUPERABSORBANTA PRODUCTIE ITALIA .

Număr anunț
DA28535915
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
37823100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620 RON
Valoare atribuită
1.620 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620 RON

din 1.620 RON estimat