Atribuită
Cumpărare directă
LET CT127 20KG - 1BUC - 34.28 LEI/BUC GLET CT126 20KG - 1BUC - 24.86 LEI/BUC BANDA MASCARE TESSA 50MM*50M - 2 BUC - 12 LEI/BUC LAVABILA ZERTIFIKAT PLUS 15L - 1 BUC - 257.14 LEI/BUC AMORSA PENTRU ZIDARIE 5L - 1 BUC - 15.43 LEI/BUC; SAPA EGALIZ. WEBER 30KG - 50 BUC - 12.86 LEI/BUC POLIT.EXTRUDAT -30MM - 2 BAX - 150 LEI/BAX SARMA NEAGRA 3 - 2KG - 5.57 LEI/KG PLASA ECO 4(2*6) SUDATA - 1 BUC - 60 LEI/BUC FOLIE PROTECTIE 4M*5M HARDEX - 2 BUC - 3.86 LEI/BUC
- Număr anunț
- DA28626968
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- CIPCOS MAR COMPLEX SRL (CUI 6215297)
- Cod CPV
- 44111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.377 RON
- Valoare atribuită
- 1.377 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.