Atribuită
Cumpărare directă
Camera web FULL HD 1080P Hikvision DS-U12(3.6mm), Plug-and-play, rezolutie 2MP (1920 × 1080@30fps), microfon audio incorporat (microfon omnidirectional 360 grade cu reducere inteligenta a zgomotului), unghi larg fara distorsiuni, iluminare minima: 0.1 Lux @ (F1.2, AGC ON), AGC pentru luminozitate autoadaptativa, lentila: 3.6mm, unghi vizualizare: horizontal FOV: 81°, vertical FOV: 50°, diagonal FOV: 90°, Type A interface, suporta USB 2.0, indicator de stare, alimentare: DC 5V ± 15% (USB), dimensiuni: 118 mm × 46.8 mm × 54.9 mm, greutate: 140 g. Pachetul contine: Camera x 1 buc, Quick Start Guide × 1
- Număr anunț
- DA28659620
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL BANATEAN (CUI 4638215)
- Furnizor / câștigător
- SC EDIGRUP SL (CUI 16439011)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.