Atribuită Cumpărare directă

Limitator viteza din cauciuc cu inaltimea de 45 mm respectiv dimensiuni de 50*30*4,5 cm. Pretul ofertat este conform ofertei scrise comunicate catre autoritatea contractanta la cursul BNR din data de 12.08.2021, pret fara TVA.

Număr anunț
DA28560034
Autoritate contractantă
COMUNA COVASANT (CUI 3520253)
Furnizor / câștigător
SC EDIGRUP SL (CUI 16439011)
Cod CPV
38571000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.817 RON
Valoare atribuită
1.817 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.817 RON

din 1.817 RON estimat