Atribuită Cumpărare directă

Rack 19-3 buc Tava cu 4 ventilatoare si termostat - 3 buc Bara iluminat 19" - 3 buc Set 20 buc. piulita & surub & garnitura plastic - 6 buc Organizator cabluri cu inele metalice si capac 19"-15 buc Ghidaje laterale verticale 47U / 19"-3 buc Modul de alimentare din aluminiu 1U 19'', cu 9 prize schuko - 6 buc Patch panel 19" / 1U, 24 fibre SMF-28® Ultra fibre-1 buc Patch panel 19" / 1U, 24 fibre OM3/OM4 LANscape- 1 buc Patch Panel 19" / 1U / 24p, FutureCom™ S250 ecranat- 2 buc Patch panel 24p-3 buc SWITCH TP-LINK L2 cu management 24 porturi- 1 buc Switch TP-Link cu management L2, 24 Porturi -3 buc Patch cord LC/PC-LC/PC SM9/125 (2m)-24 buc Patch cord LC/PC-LC/PC SM9/125 (5m0-24 buc Mini GBIC WDM TX1310 Module -10 buc Mini GBIC WDM TX1550 Module -10 buc UPS APC Smart-UPS -1 buc Alte materiale-1 buc Manopera instalare -1 buc

Număr anunț
DA28533272
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
SC EDIGRUP SL (CUI 16439011)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.984 RON
Valoare atribuită
46.984 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.984 RON

din 46.984 RON estimat