Atribuită
Cumpărare directă
Ingrasamant pentru gazon cu nivel ridicat de fier:N=16%,P=5,2 %,K=5,2%,MgO=3%,SO3=26%,Fe=4% Ingrasamant modern cu repartitie echilibrata de elemente nutritive ce asigura gazonului o crestere intensa tot timpul anului.Magneziul si sulful asigura o coloratie verde intensa iar fierul combate muschiul. Se aplica din primavara pana la sfarsitul lui August la un interval de 3-4 saptamani in doza de 30g /m.p Transportul este suportat de catre firma PRO-GREEN numai pentru valori cantitati mai mari de 1000 kg;produsul va fi insotit de declaratie de conformitate si certificat de garantie
- Număr anunț
- DA28499746
- Autoritate contractantă
- SC PARCURI VERZI SRL HUSI (CUI 28323214)
- Furnizor / câștigător
- PRO-GREEN SRL (CUI 14345417)
- Cod CPV
- 24440000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.640 RON
- Valoare atribuită
- 8.640 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.