Atribuită Cumpărare directă

FURTUN POMPA GRESAT BUCSA BASCULA FATA GEAM LAMPA SPATE , ALCOOL TEHNIC , FILTRU ULEI H652 WK LICHID FRANA , SPRAY CURATARE AC

Număr anunț
DA28556702
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI 8511850)
Cod CPV
09211650-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.697 RON
Valoare atribuită
1.697 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.697 RON

din 1.697 RON estimat