Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de inchiriere echipamente de imprimare, copiere si scanare pentru sediile APIA Vrancea, cu respectarea cerintelor din caietul de sarcini. Achizitia se va finaliza prin incheierea unui contract pe o perioada de 4 luni, cu posibilitatea prelungirii pentru 4 luni in anul 2022.
- Număr anunț
- DA28642952
- Autoritate contractantă
- APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
- Cod CPV
- 98300000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.210 RON
- Valoare atribuită
- 25.210 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.