Atribuită Cumpărare directă

LOT.1 " Test Bowie-Dick " = 135 teste x4,2 lei fara TVA/test = 567,000lei fara TVA; LOT.3 Indicatori biologici fiole 3,1 Indicatori biologici pentru sterilizarea la autoclavă = 20 teste x 3,67 lei fara TVA = 73,40 lei fara TVA; 3,2 "Indicatori biologici pentru sterilizarea cu etilen-oxid gazos " = 20 teste x 6 lei fara TVA = 120,00lei fara TVA; LOT.6 Indicatori integratori chimici = 5500teste x 0,11 lei fara TVA = 605,00 lei fara TVA; total achizitie = 1.365,40 lei fara TVA, conform specificatiilor tehnice anunt MC 1013782

Număr anunț
DA28597382
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33124131-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.365 RON
Valoare atribuită
1.365 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.365 RON

din 1.365 RON estimat