Atribuită
Cumpărare directă
1. TABLOU ORG. ECHP.T2X32+M2X16 = 4 x 250.92 2. CABLU MYYM 3x1.5 = 100 x 2.69 3. CABLU MYYM 4X2.5 = 114 x 5.8 4. EMK- FISA IP44 3P+N+E 32A = 6 x 18.7 5. EMK- PRIZA MOBILA IP44 3P+N+E 32A = 6 x 21.59 6. DOZA DERIV.PT 100X100 IP56 = 4 x 7.23 7. PROIECTOR LED HELIOS 50W TXV 0.40 = 4 x 43.74 8. EMK- CONTEX LE1 380V D093 10A = 2 x 109.22 9. Taxa verde 0.40 = 2 x 0.4
- Număr anunț
- DA28596868
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Bujoru (CUI 14794971)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL ELECTRIC SRL (CUI 15140975)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.468 RON
- Valoare atribuită
- 2.468 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.