Atribuită
Cumpărare directă
Patho Gene-spin DNA/RNA Extraction Kit, 200 reactii Kit amplificare pesta porcina africana (PPA) - PerfeCTa qPCR ToughMix UNG, ROX, 250 reactii Mix Primeri pesta porcina africana (PPA), 2000 reactii (liofilizati) Sonda pesta porcina africana (PPA), 2500 reactii (liofilizata)
- Număr anunț
- DA28592947
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
- Cod CPV
- 33141626-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.176 RON
- Valoare atribuită
- 11.176 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.