Atribuită Cumpărare directă

Placi Real-Time PCR FrameStar® 96 Well Semi-Skirted PCR Plate, ABI® Style, compatibile cu aparatele qPCR Thermo Fisher modele: 7000 | 7300 | 7500 | 7700 | 7900 HT | QuantStudio 3/5/6/7/12K | ViiA7, 50 buc/pachet

Număr anunț
DA28536394
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.550 RON
Valoare atribuită
4.550 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.550 RON

din 4.550 RON estimat