Atribuită Cumpărare directă

ACE CU GAMALIE MEMORIS -PRECIOS 28MM,50 GR cut 10 X1,76= 17,60 BLOC NOTES CU SPIRALA TRENDY A4,80 FILE ,DICTANDO buc 10X 7,97= 79,70 BLOC NOTES CU SPIRALA TRENDY A4,80 FILE MATEMATICA BUC 10X 7,97= 79,70 BURETIERA CORP PLASTIC 80MM BUC 10X 1,45= 14,50 CAIET A4 , PREMIUM ,80 FILE DICTANDO buc 50X 4,34= 217,00 CAIET A4,PREMIUMN 80 FILE MATEMATICA buc 50X 4,34= 217,00 CAIET A5 ,PREMIUM 80 FILE DICTANDO buc 50 X2,25 =112,50 CAIET A5 PREMIUM ,80FILE MATEMATICA buc 50X 2,25= 112,50 CAPSATOR METALIC NOVUS PT 30 COLI buc 10X 12,50= 125,00 PERFORATOR NOVUS MASTER ,25 COLI buc 10X 22,00= 220,00 CAPSATOR PROFESIONAL NOVUS B404,100 COLI buc 3X 159,00= 477,00 COS PENTRU HARTII 10 LITRI buc 20 X4,68 =93,60 CREION CU GUMA ,VARF ASCUTIT STABILO SWANO 12BUC/SET SET 5X 9,06= 45,30 CREION MECANIC SENATOR SERIA 5020 ,NEGRU BUC 20X 7,00= 140,00 CUTTER MARE PROFESIONAL CU SINA METALICA 18MM buc 20X 4,81= 96,20 DOSAR CU SINA A4 COLOR ,2 PERFORATII ,DIVERSE CULORI BUC 200X 0,48= 96,00 ROLLER PILOT ,FRICTION CLICK CU MECANISM 0,7MM,ALBASTRU buc 100 X10,00= 1.000,00 FOARFECA MICA 2,23 A-SEERIES 12,7CM buc 5 X2,23= 11,15 FOARFECA MARE MEMORIS -PRECIOS 21 CM CU GRIP CONFORTABIL buc 5X 4,50= 22,50 MEMORY STICK VERBASTIM V3 ,32 GB ,USB 3,0 ,NEGRU BUC 10 X38,00= 380,00 PIX STABILO EXCEL 828,VF 0,38MM ,ALBASTRU BUC 100X 11,00= 1.100,00 BANDA CORECTOARE EDDING 4,2MMX10 METRI BUC 30 X4,74= 142,20 PLIC C 5 ,162X229,ALB AUTOADEZIV/SILICONIC BUC 50X 0,12= 6,00 PLIC C6 (PT CORESPONDENTA ) DL 1

Număr anunț
DA28620195
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL REGINA ELISABETA (CUI 4400859)
Furnizor / câștigător
TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI 24332317)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.761 RON
Valoare atribuită
5.761 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.761 RON

din 5.761 RON estimat