Atribuită Cumpărare directă

demontare teava Inlocuit retea alimentare cu agent termic, apa calda menajera, apa rece. teava ppr, fitinguri ppr 20 mm- 63 mm, demontare teava 1/2''- 4 ''

Număr anunț
DA28568049
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
MAGNA 3 CONSTRUCT SRL (CUI 13035949)
Cod CPV
45232141-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.140 RON
Valoare atribuită
25.140 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.140 RON

din 25.140 RON estimat