Atribuită Cumpărare directă

zugraveli lavabile, confectionat pereti din gips carton pe structura metalica, teava ppr, montare fitinguri PPR, finisaje la pereti si tavan, montare obiecte sanitare, montare usi pvc, montare obiecte sanitare

Număr anunț
DA28568012
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
MAGNA 3 CONSTRUCT SRL (CUI 13035949)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.768 RON
Valoare atribuită
49.768 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.768 RON

din 49.768 RON estimat