Atribuită Cumpărare directă

Avizier magnetic de exterior ACCENTA, 8xA4

Număr anunț
DA28660730
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SFANTA MARIA (CUI 29115394)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.349 RON
Valoare atribuită
2.349 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.349 RON

din 2.349 RON estimat