Atribuită
Cumpărare directă
Reactivi de laborator 8-bromoadenine (100 mg) 8-bromoguanine (50 mg) Termen de livrare - 4 saptamani de la finalizarea achizitiei in SICAP. Valoare fara TVA - 1298.29 RON Valoare cu TVA - 1544.97 RON Beneficiar UBB Facultatea de Fizica - Nicolae Leopold Responsabil achizitie - Daniela Iozsa
- Număr anunț
- DA28545851
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.298 RON
- Valoare atribuită
- 1.298 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.