Atribuită Cumpărare directă

întreţinere şi reparare fotocopiatoare si imprimantele din dotarea primariei, schimbarea pieselor defecte după indicaţiile fabricantului pentru

Număr anunț
DA28497834
Autoritate contractantă
Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
Furnizor / câștigător
SISTEM SERVICE SRL (CUI 16685717)
Cod CPV
50313200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.994 RON
Valoare atribuită
2.994 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.994 RON

din 2.994 RON estimat