Atribuită
Cumpărare directă
1 Foaie observatie clinica generala+foaie temperatura 300 X 0,5 = 150 2 Fisa spitalizare de ZI 800 X 0,16 = 128 3 Foaie consum medicamente si mat. sanitare 500 X 0,08 = 40 4 Lista proceduri spitalizare de zi-GASTRO 100 X 0,08 = 8 5 Lista proceduri spitalizare continua -GASTRO 50 X 0,08 = 4 6 ACORDUL PACIENTULUI-ANEXA 1 1000 X 0,08 = 80 7 Buletin Radiologie 8 X 6 = 48 8 Scrisoare medicala autocopiativa-model nou Anexa 43 20 X 18 = 360 9 Fisa introducere a antibioticului in terapie 400 X 0,08 = 32 10 Proceduri PEDIATRIE 100 X 0,08 = 8 11 Proceduri spitalizare continua INTERNE 100 X 0,08 = 8 12 Fisa solicitare transport bolnavi 200 X 0,04 = 8 13 Proceduri spitalizare de zi INTERNE 100 X 0,08 = 8 14 Registru consultatii medicale - ambulatoriu 10 X 26 = 260 15 Registru consultatii Camera de garda 10 x 26 = 260 16 Bon consum autocopiativ 6 X 7 = 42 Total pret fara TVA = 1444 lei
- Număr anunț
- DA28634942
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- RAIS PRINT SRL (CUI 11161347)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.444 RON
- Valoare atribuită
- 1.444 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.