Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SANITARE Apometru 3/4 (3buc x151.26lei), apometru 1/2 (2buc x151.26lei) Pret-756.30lei

Număr anunț
DA28561091
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA (CUI 27259202)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756 RON
Valoare atribuită
756 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756 RON

din 756 RON estimat