Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE CURATARE SI LACUIRE 90919000-2 Servicii de curatare a birourilor, a scolilor si a echipamentului de birou (Rev.2) Curatat si lacuit fata banca (300buc x10.92lei) Pret-3276lei

Număr anunț
DA28505954
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE (CUI 19080302)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
90919000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.276 RON
Valoare atribuită
3.276 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.276 RON

din 3.276 RON estimat