Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hello Hotels Bucuresti in perioada 24-27.08.2021. 1 camera single cu mic dejun inclus * 3 nopti * 135 Lei/ camera/ noapte = 405 Lei 2 camere twin cu mic dejun inclus * 3 nopti * 164 Lei/ camera/ noapte = 984 Lei 8 camere duble cu mic dejun inclus * 3 nopti * 164 Lei/ camera/ noapte = 3936 Lei Total: 5325 Lei (TVA si taxa locala de promovare turistica incluse) pentru membrii Orchestrei Romane de Tineret.
- Număr anunț
- DA28613476
- Autoritate contractantă
- Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.075 RON
- Valoare atribuită
- 5.075 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.