Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: 1.Servicii de asistenta medicala pentru acordarea primului ajutor de catre personal medical in limita de competenta, cu asigurarea de aparatura medicala si echipament de protectie , zilnic, conform noilor reglementari pentru prevenirea contaminării cu virusul SARS-CoV-2, respectiv monitorizare si control la intrare a persoanelor,: 1.1.pentru Baza de Agrement Costache Negri, in intervalul orar 09.00-19.00:,sambata-duminica:950.00 leix4=3800.0 LEI 1.2.pentru Baza de Agrement Zona Zona Trivale, in intervalul orar 09.00-19.00 : sambata - duminica 950.00 leiX4=3800.00 , luni-vineri:550.00x10=5500.00 lei

Număr anunț
DA28641308
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
Furnizor / câștigător
NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
Cod CPV
85000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.100 RON
Valoare atribuită
13.100 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.100 RON

din 13.100 RON estimat