Atribuită
Cumpărare directă
Se vor achizitiona servicii de medicina muncii dupa cum urmeaza: 1 PRIMAR/VICEPRIMAR/ examen clinic general 20.00 testarea acuitatii vizuale, camp vizual- 20.00 examen psihologic 35.00 probe vestibulare,probe de echilibru 20.00 -incheiere fisa de aptitudini 20.00 TOTAL 1: 2x 115.00 lei/pers.=230.00 lei 2. PERSONAL ATRIBUTII IN SIGURANTA TRANSPORTURILOR(CONDUCATOR AUTO)- -AVIZ MEDICAL 220.00 -AVIZ PSIHOLOGIC 80.00 -INCHEIERE FISA DE APTITUDINE- 20.00 TOTAL 2 :1x320.00 lei/pers=320.00 lei 3 BIBLIOTECAR -examen clinic general 20.00 testarea acuitatii vizuale, camp vizual- 20.00 -incheiere fisa de aptitudine- 20.00 TOTAL 3 :1x60.00 lei/pers=60.00 lei/pers 4 PERSONAL CARE ASIGURA INTRETINEREA CURATENIEI- - examen clinic general 20.00 examen coproparazitologic 20.00 - incheiere fisa de aptitudine 20.00 TOTAL 4: 1x60.00 lei//pers.=60.00 lei/pers 5 PERSONAL LUCRU LA SOL -examen clinic general 20.00 -testarea acuitatii vizuale, camp vizual- 20.00 Probe vestibulare, probe de echilibru 20.00 Incheiere fisa de aptitudine 20.00 TOTAL 5 :16x80.00 lei/pers=1280.00 lei 6 PORTAR/PAZNIC/PERSONAL LUCRU LA INALTIME Examen clinic general 20.00 Aviz psihologic : 50.00 Testarea acuitatii vizuale, camp vizual 20.00 Probe vestibulare, probe de echilibru 20.00 Glicemie 12.00 Audiometrie 20.00 ECG 20.00 Incheiere fisa de aptitudine 20.00 TOTAL 6:2x182.00 lei/pers=364.00 lei 7 ASISTENT PERSONAL Examen clinic general 20.00 Ag Hbs, 35.00 Ac anti HCV 40.00 HIV 42.00 Examen psihologic medicina muncii 35.00
- Număr anunț
- DA28535325
- Autoritate contractantă
- COMUNA TITESTI (CUI 4971944)
- Furnizor / câștigător
- NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.154 RON
- Valoare atribuită
- 6.154 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.