Atribuită
Cumpărare directă
FOLIE PROT -5 SET,XEROX A4 -20 TOP,PIX -75 BUC, CREION- 12 BUC,DOSA SINA -400 BUC,ETICHETE -5 BUC,MARKER -48 BUC,EVIDENTITOR -40 BUC,FLUID CORECTOR -10 BUC,CAIET A4 -10 BUC,BATERII -24 BUC,POST-IT-5 SET,XEROX A4 -20 TOP,MARKER -12 BUC,AGENDA X4 -5 BUC. SACI MENAJ 240L -40 BUC.
- Număr anunț
- DA28658885
- Autoritate contractantă
- Comuna Tisau (CUI 4055734)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.918 RON
- Valoare atribuită
- 1.918 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.