Atribuită
Cumpărare directă
i-gel marimea 1-10 buc i-gel marimea 1.5-10 buc i-gel marimea 2-20buc i-gel marimea 2.5-10 buc i-gel marimea 3-10 buc i-gel marimea 4-30 buc i-gel marimea 5-10 buc sonde endotraheala marimea 7-20 buc sonde endotraheala marimea 2-10 buc sonde endotraheala marimea 3-10 buc sonde endotraheala marimea 4-10 buc
- Număr anunț
- DA28600039
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN TELEORMAN (CUI 7491894)
- Furnizor / câștigător
- TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
- Cod CPV
- 33171210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.763 RON
- Valoare atribuită
- 5.763 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.