Atribuită Cumpărare directă

Masca ventilatie noninvaziva si Conector drept 22F-22F Atentie: poz 1 - marimea L = 30 buc si marimea XL = 30 buc

Număr anunț
DA28580378
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
Cod CPV
33157800-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.692 RON
Valoare atribuită
19.692 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.692 RON

din 19.692 RON estimat