Atribuită Cumpărare directă

Tubulatură de unică folosință copii/adulți, originala pentru Ventilatorul ZOLL, model EMV Circuit de unica folosinta, cu tubulatura 1.8 m, diametru 22mm. Cu indicatie atat pentru pacientii adulti cat si pentru copii cu o greutate mai mare de 20kg. Tubulatură de unică folosință adulți = 25 buc

Număr anunț
DA28536487
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
Cod CPV
33157800-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.125 RON
Valoare atribuită
5.125 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.125 RON

din 5.125 RON estimat